امام جمعه: گتوند باید تحت پوشش مناطق جنگی قرار گیرد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام اسماعیل اسدپور در خطبه های نمازجمعه گتوند در مصلای امام خمینی(ره) با گرامیداشت هشتم آبان ماه سال ۱۳۶۵ سالروز حمله هواپیماهای رژیم بعث عراق و بمباران مهاجرین عرب گتوند افزود: در آن حمله هوایی ۱۲ شهید و ۲۵ جانباز از این منطقه تقدیم انقلاب اسلامی شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه گتوند از سوی دشمن بمباران شده و امکانات و خدماتی به مناطق جنگ زده داده می شود، سهمیه این شهرستان نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه گتوند با محکومیت اهانت رئیس دولت فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) و مقدسات اسلامی گفت: با گذشت بیش از یکهزار و ۴۰۰ سال هنوز کینه در دل دشمنان و منافقان نهفته است.

وی ادامه داد: رئیس جمهوری فرانسه در زمانی که مسلمانان شیعه و سنی هفته ای را به نام وحدت در مقابل دیده جهانیان قراردادند کلمات و صحبت های سخیفی در اهانت به پیامبر اکرم(ص) به زبان آورد که پشت پرده این جریان برای نخبگان و تئوریسین های بشری واضح و مشخص است.

حجت الاسلام اسدپور اظهارداشت: رژیم صهیونیست جهانی برای عادی سازی روابط با کشورهای خلیج فارس دست به دامان آمریکا شده و روابط خود را با چند کشور خودفروخته عادی کرد.

امام جمعه گتوند در خصوص اقدامات اخیر مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکلات مردم گفت: مجلس کارهای خوبی در این زمینه انجام داده و امید است دولت اقداماتی انجام دهد.

وی از زحمات و پیگیری های نماینده مردم شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد و افزود: شایسته است نماینده و مسئولان شهرستان و استان در کنار هم برای رفع مشکلات بیشتر تلاش کنند.

حجت الاسلام اسدپور بر سپردن کارها به جوانان تاکید کرد و گفت: هر زمانی که از نخبگان و جوانان جویای کار حمایت کردیم کار را به خوبی انجام دادند.

وی افزود: مدیرعامل شرکت لاستیک خوزستان در گتوند بعد از در دست گرفتن مدیریت، شیفت سوم کارخانه را راه اندازی کرد و روند فعالیت شرکت به خوبی در حال انجام است.

امام جمعه گتوند با اشاره به بیانیه رهبر معظم انقلاب درخصوص گام دوم انقلاب و سپردن کار به جوانان گفت: هر جا کار به جوانان سپرده می شود، کار سخت و طاقت فرسا را به فرصت تبدیل می‌شود.

به گزارش ایرنا، در پایان نماز جمعه حاضران با سردادن شعارهای کوبنده و مشت های گره کرده، اهانت رئیس جمهوری فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) و مقدسات اسلامی را محکوم کردند.

[ad_2]

Source link