امام جمعه دزفول: مسوولان به مشکلات کشاورزان رسیدگی کنند

[ad_1]

حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی روز پنجشنبه در  دیدار با سرپرست فرمانداری دزفول  دهه کرامت را گرامی داشت و افزود: سرپرست فرمانداری ویژه دزفول باید نگاه یکسانی به کل شهرستان داشته باشد.
وی  کشاورزی را نقطه قوت شهرستان دانست و گفت: کشاورزی در شهرستان دزفول فراز و نشیب فراوانی داشته لذا باید به کشاورزی شهرستان و مشکلات عمده کشاورزان اهتمام ویژه‌ای داشت.
امام جمعه دزفول بیان کرد: باید توانمندی‌های بخش کشاورزی شهرستان با دقت مورد توجه قرار گیرند تا کشاورزان احساس کنند که در عمل به آنها توجه می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دزفول از نظر گنجینه‌ها و ذخایر فرهنگی غنی است و برای برگزاری کنگره‌های علمی و مفاخر دزفول آماده است.

حجت الاسلام قاضی دزفولی افزود: در شورای فرهنگ عمومی کارهای فرهنگی فراوانی برای شهرستان انجام شده که ثبت چهارم خرداد در تقویم به نام مقاومت دزفول و برگزاری کنگره ملی آیت الله معزی از جمله این اقدامات است.
وی ادامه داد: باید از فرصت‌های فرهنگی برای اصالت و هویت شهرستان دزفول استفاده کرد.
امام جمعه دزفول امور فرهنگی را ریشه و اساس دانست و گفت: برخی از طرح‌های عمرانی و خدماتی بزرگ بدون توجه به پیوست فرهنگی اجرا می‌شوند درحالی که باید هدف از اجرای طرح مشخص باشد و برای جلوگیری از عانحراف نظارت لازم صورت گیرد.
وی پیشرفت حوزه‌ها را در ارتقای سطح فرهنگی شهرستان موثر دانست و افزود: شهروندان باید از پیگیری‌های صورت گرفته برای رفع مشکلات مطلع باشند لذا باید گزارشی از اقدامات انجام شده به مردم ارائه شود.
حجت الاسلام قاضی دزفولی گفت: هماهنگی و همدلی مسوولان برای رفع مشکلات و توسعه و آبادانی این شهرستان مفید است.
 علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول نیز در این دیدار گزارشی از بازدید بیمارستان بزرگ و بیمارستان در حال تکمیل تأمین اجتماعی دزفول ارائه داد و گفت: با تمام توان پیگیر تکمیل این بیمارستان هستم چراکه با افتتاح این بیمارستان ۷۰ تخت از بیمارستان بزرگ برای بیماران کرونایی خالی می‌شود و همچنین حدود ۴۰۰ شغل جدید ایجاد می‌شود.

[ad_2]

Source link