امام جمعه آستارا: برخورد با مفسدان اقتصادی خواسته مردم است

[ad_1]

حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه آستارا اظهار کرد: روز مالیات فرصتی برای توجه بیش از پیش به عمران کشور است و امیدواریم همه مردم به خصوص افراد ثروتمند با پرداخت به موقع مالیات، ایران اسلامی را در مسیر توسعه همراهی کنند.

وی با اشاره به روز شهرداری ها و دهیاری ها، بیان کرد: شهرداران و دهیاران باید با اعضای شوراهای اسلامی تعامل داشته باشند و دهیاران، منافع روستا را با چیز دیگری معاوضه نکنند و در برابر خواسته های غیر قانونی و تغییر کاربری های غیرمجاز بایستند.

وی ادامه داد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کرونا ضروری است و باید فاصله گذاری اجتماعی در اماکن عمومی رعایت شود.

امام جمعه آستارا بیان کرد: اتفاق های امروز در آمریکا در قالب تظاهرات نوید بخش روزهای درخشان در دنیاست و اعتراض گسترده مردم علیه سیاست های کاخ سفید از نشانه های افول قدرت آمریکاست.

حافظ نیا با تبریک به مناسبت روز قلم، گفت: خداوند به قلم در قرآن قسم یاد کرده است و خبرنگاران و نویسندگان باید با رعایت اصل امانت داری ارزش قلم را حفظ کنند.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

[ad_2]

Source link