اقدام دولت در ارایه تسهیلات کرونا قابل تقدیر است

[ad_1]

عیسی قبادی عصر دوشنبه در جلسه کارگروه اقتصادی استان تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی استان قزوین با همه محدودیت‌ها، تلاش خود را برای ثبت نام از متقاضیان این نوع تسهیلات به عمل آوردند.

وی با بیان اینکه شاید اطلاع رسانی کافی برای ارایه این نوع تسهیلات از سوی برخی دستگاه‌ها در استان به عمل نیامد، افزود: کسب رتبه کشوری در این بخش برای ما به هیچ عنوان نمی‌تواند حایز اهمیت باشد بلکه مهم آن بود که موفق شویم تا افراد آسیب دیده جدی ناشی از ویروس کرونا دریافت کنندگان واقعی این نوع تسهیلات باشند.

قبادی اضافه کرد: با توجه به پایان مهلت تعیین شده ثبت نام از متقاضیان تسهیلات کرونا، باید سعی کنیم تا پرونده‌های ارسال شده به بانک‌های عامل منجر به نتیجه شده و تلاش در جذب اعتبار تخصیص داده ادامه پیدا کند.

این مسوول اقتصادی با بیان اینکه هنگام ثبت نام متقاضیان تسهیلات کرونا پنج ستاد در دستگاه‌ها مستقر شدند، اظهار داشت: برخی موانع از جمله تعیین سقف محدود به متقاضیان برخی رسته‌های شغلی باعث شد تا میزان جذب اعتبار تخصیصی به استان کاهش یابد اما باید توجه داشته باشیم تا در ادامه کار موفق به جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات این حوزه باشیم. 

[ad_2]

Source link