اصطلاح موسیقی جهانی منسوخ و توهین آمیز دانلود آهنگ جدید است

هدف اصلی آن کمک به ارتقاء نوازندگان غیر غربی بود. دانلود آهنگ جدید اما اکنون فقط آنها را در یک گتو قرار داده است

• یان بیرل در تاریخ یکشنبه 25 مارس در یک جلسه آخر هفته گاردین شرکت می کند ، و در مورد انقلاب های جهانی موسیقی با فاتوماتا دیاوارا ، یان اندرسون ، یوهان هوگو و دی جی آبرانتی بحث می کند. اطلاعات بیشتری کسب کنید و بلیط های اینجا را رزرو کنید
Spoek Mathambo: پرونده تحت موسیقی جهانی؟ فکر نکن
Spoek Mathambo: پرونده تحت موسیقی جهانی؟ فکر نکن عکس: شان متلرکامپ
زندگی این روزها خراب است ، اینطور نیست؟ نه فقط آنلاین بلکه در دنیای واقعی نیز وجود دارد. از هنر گرفته تا علوم ، از امور مالی گرفته تا غذا ، از کار تا بازی ، ما در زمان آمیختگی خارق العاده ای زندگی می کنیم ، با ایده هایی که از هرجایی گرفته شده است و تأثیراتی که در همه جا وجود دارد. در هیچ کجا این شایع تر از میان جادوگران دانلود آهنگ جدید دنیای موسیقی نیست ، در حالی که هنرمندان در جستجوی مداوم مرزهای جدید برای کشف و صداها برای سرقت هستند. که همانطور که باید باشد با توجه به نقش آنها در برش فرهنگ. پرمخاطب ترین نوازندگان ، کسانی هستند که بیشترین باز را دارند ، با اطمینان برای آزمایش ایده های خودشان برای ایجاد چیز جدید.

کمتر کسی نمادی از این بهتر از Spoek Mathambo است. اگر به کنترل گوتیک حیرت انگیز او نرسیدید ، اکنون Joy Division’s Control را کنترل کنید ، همین حالا مستقیماً به YouTube بروید. سپس به آلبوم جدید خود ، پدر کرپر گوش دهید. این یکی از اصلی ترین من در سال ها است که شنیده ام ، همه چیز را از الکترو برقی گرفته تا سنگ های گلم گرفته تا گیتارهای پرمحتوا به مخلوط کن پرتاب می کند. گاهی اوقات یکپارچهسازی با سیستمعامل ، گاهی اوقات به آینده ، دانلود آهنگ جدید گاهی حتی کمی گیج کننده ، اما همیشه هیجان انگیز و از لحظه.

چنین خورش غنی غافلگیر کننده است. Spoek در آفریقای جنوبی بزرگ شد. همسرش سوئدی است. مادر او در یک گروه کر کلیسا آواز می خواند ، پدرش به موسیقی جاز گوش می داد و خواهرانش دوست داشتند باب مارلی و شببا رنکز را دوست داشتند در حالی که او رپ آمریکایی را ترجیح می داد. در سالهای اخیر ، Spoek به جهان سفر کرده است و با برخی از جالبترین تولید کنندگان رقص همکاری می کند. موسیقی او در Sub Pop منتشر می شود ، دانلود آهنگ جدید خانه ای برای grunge. جای تعجب نیست که بسیاری از مردم و مکان ها را منعکس می کند ، همه با توجه به پیچیدگی های فنی منحصر به فرد و اغلب تاریک او.

آیا این موسیقی جهانی است؟ البته که نه. آلبوم خوب جدید نکنا ، که موسیقی روح صالح او بسیار اصیل تر و با نشاط تر از همه آن wannab های مدرسه قدیمی است که سی دی های آنها توسط میلیون ها فروخته می شود. نناکا در برلین زندگی می کند و به زبان انگلیسی آواز می خواند – اما او از واری ، نیجریه استقبال می کند ، بنابراین به عنوان یک مجری موسیقی جهان طبقه بندی می شود و بدین ترتیب پیدا کردن لیست های پخش ، دریافت مفرح و جلب توجه بسیار دشوار است. دانلود آهنگ جدید درست مثل رپه بلووجی که آلبوم خیلی اصلی او سال گذشته انتخاب من بود اما به خاطر آمدن از کینشاسا از طریق بلژیک کبوتر می شود.

25 سال از عمر ایده های موسیقی جهان توسط علاقه مندان در یک میخانه شمالی لندن می گذرد. شاید آن زمان به عنوان وسیله بازاریابی برای تبلیغ صداهای دنیا که در فروشگاه های ضبط و رادیو گم شده اند ، منطقی باشد. اما الان نه. نه در این مخلوط کردن ، آشفتگی و کوچک شدن
مثل یک اصطلاح منسوخ و فزاینده

برای شروع ، این حاکی از برتری فرهنگی است. هنرمندان آمریکایی و اروپا تمایل دارند که در بخش جهانی گیر نیفتند ، فقط آنهایی که به انگلیسی صحبت نمی کنند یا از نقاط “عجیب و غریب” جهان آمده اند. دانلود آهنگ جدید آنها می توانند با خیال راحت به گتوهای موسیقی جهان تحویل داده شوند ، و از آن طریق نادیده گرفته شوند و توسط کسانی که به موسیقی نزدیک می شوند به عنوان شاخه ای از مردم شناسی ، از بین بروند.

البته ، حتی فلا کوتی موسیقی ساخت که به همان اندازه به آمریکا و مدیون بومی خود نیجریه بدهکار است. اما حالا وقتی شما گروههای غربی مانند Tuneyards به شیارهای آفریقایی دانلود آهنگ جدید تکیه می کنند ، در حالی که هنرمندانی چون D’Banj و Buraka Som Sistema با هر آهنگی که آزاد می شوند ، مفهوم را نابود می کنند ، این برچسب چه معنایی دارد؟ یا وقتی نمونه هایی از سراسر دنیا را در باشگاه ها می شنوید؟

یا در واقع ، وقتی یک خواننده بسیار بریتانیایی و یک بیسیست از یکی از بزرگترین گروههای راک آمریکا با طبل فلا و خواننده های مالی و غنا ، مانند آخرین پروژه دیمون آلبرن ، Rocketjuice و Moon به نیروهای خود پیوسته است؟ این گروه از آفریقا اکسپرس پدید آمد ، سازمانی که من هفت سال پیش برای یافتن دیوارهای گتو به آن کمک کردم. دانلود آهنگ جدید از جمله کسانی که به آلبارن پیوسته اند ، Flea و Tony Allen در این آلبوم عبارتند از M.anifest ، رپ غنیایی که در مینسوتا زندگی می کند و اغلب با M3nsa ، یک هموطن که در شمال لندن زندگی می کند ، با یک معلم انگلیسی به عنوان DJ آنها اجرا می کند.

آیا این باید تحت موسیقی جهانی ثبت شود؟

اخبار تحت تهدید است …
… درست هنگامی که ما به آن احتیاج داریم. میلیون ها خواننده در سرتاسر جهان در جستجوی گزارش صادقانه ، معتبر ، مبتنی بر واقعیت هستند که می توانند به آنها کمک کنند بزرگترین چالشی را که در طول زندگی ما با آنها روبرو شده ایم ، به Guardian می روند. اما در این لحظه مهم ، سازمان های خبری با یک چالش وجودی بی سابقه ای روبرو هستند. دانلود آهنگ جدید از آنجایی که مشاغل همه جا را حس می کنند ، درآمد تبلیغاتی که مدت ها به حفظ روزنامه نگاری ما کمک کرده است ، رو به زوال است. برای پر کردن شکاف ما به کمک شما نیاز داریم.

ما معتقدیم که هر یک از ما سزاوار دسترسی برابر به اخبار با کیفیت و توضیحات اندازه گیری شده هستیم. بنابراین ، بر خلاف بسیاری دیگر ، ما انتخاب دیگری کردیم: نگه داشتن نگهبان