از بین بردن فیستول زنان – مصاحبه با Natalie Imbruglia

[ad_1]

چگونه بسیاری از شما خواندن این مقاله را شنیده بیماری فیستول زایمان? نه بیش از حد بسیاری از, من شک دارم. تا چند سال پیش من تا به حال هرگز از آن شنیده می شود یا نه. من برای اولین بار شنیده در مورد آن از استرالیا خواننده/ترانه سرا Natalie Imbruglia که در مورد آن صحبت شد در انگلستان اخبار تلویزیون برنامه به عنوان یک مقام رسمی سخنگوی سازمان ملل متحد حمایت کمپین برای پایان دادن به فیستول.

فیستول یک بیماری وحشتناک که بر زنان جوان فقیر در آفریقا و جهان عرب و شبه قاره هند. آن را ناشی از یک سوراخ در کانال تولد آورده طولانی مدت کار مناسب بدون مداخله پزشکی معمولا یک عمل بوده. جدا از داشتن برای مقابله با تروما در ارتباط با تولد یک نوزاد مرده, سمت چپ, درمان فیستول می تواند منجر به یک زن زخم و بیماری کلیوی و آسیب عصبی در پاها.

دو میلیون و زنان باید این وضعیت تا 100,000 موارد جدید در حال ظهور در هر سال. در اصلی آنها را کوچک می گویند که در آنها ازدواج با زمانی که آنها ازدواج کرده اند و فشار اجتماعی به هنگام تولد می تواند شدید. تاثیر آن بر زندگی زنان به مراتب از خدمات پزشکی که ممکن است سوء تغذیه زایمان در سن بسیار جوان و/یا که تولد در جانشینی سریع.

بیماری است که توسط نشت ادرار و مدفوع. بدبختی بی پایان است بوی می تواند مسحور کننده و تمیز کردن ثابت است. شوهران ترک خانواده و همسایگان ostracise زنان و زندگی شدید انزوا و مشکلات تحقیق و بحث. اوایل ازدواج و فقر قطع بسیاری از فرصت های زندگی برای این زنان از جمله دسترسی به آموزش و پرورش به این معنی است که آنها بعد از کمی اگر هر چیزی به سقوط به عقب بر در نظر استقلال اقتصادی است.

تا همین اواخر این بیماری معمولا خارج از دید, خارج از ذهن به سیاست گذاران. این کمپین برای پایان دادن به فیستول است که در فرایند تغییر است. من به تازگی با شما تماس Natalie Imbruglia و از او خواست در مورد دخالت خود را در مبارزه برای پایان دادن به فیستول.

چگونه شما در ابتدا شنیدن در مورد فیستول و مبارزه برای پایان دادن به فیستول?

من صحبت کردن به ریچارد برانسون در مورد تمایل به مشارکت بیشتر در امور خیریه و او فکر کرد که من می تواند کشیده شده به فیستول و حق با او بود. من یک سفیر برای باکره متحد و با آنها ارتباط من با سازمان صندوق جمعیت ملل متحد (سازمان ملل متحد صندوق جمعیت) سازمان پیشرو در مبارزه برای پایان دادن به فیستول. من وحشت زده شد که من هرگز در مورد فيستول به طوری که در عرض چند هفته من در هواپیما به نیجریه و اتیوپی به یادگیری بیشتر در مورد آن.

چه خاص خود انگیزه برای درگیر شدن با یک کمپین برای از بین بردن فیستول?

این موضوع زده وتر با من. پس از آن بود ویرانگر برای من که همه این زنان مبتلا به یک بیماری است که قابل پیشگیری و قابل درمان است. من فقط فکر نمی کنم این باید اتفاق می افتد در این روز و سن. آن به نظر نمی رسد مانند فیستول بود که در تمام صحبت بود و من نگران از عدم توجه آن را دریافت. من احساس کردم که این زنان نیاز به یک صدا. که چیزی است که من بسیار مشتاق به درگیر شدن.

چگونه سفر خود را به آفریقا بر شما و چگونه آن را افزایش درک خود را از فیستول?

تجربه من در آفریقا تکان دهنده بود اما زنان بسیار الهام بخش است. در نیجریه من در بازدید از بیمارستان های مختلف در کانو و Katsina. من با زنانی که در انتظار بودند به جراحی فیستول و زنانی که در حال حاضر به حال عمل جراحی خود را. من هم رفتم به یک روستا و ملاقات یک زن بود که با زندگی در جامعه خود را پس از عمل جراحی است.

من با یک دختر زندگی می کردند که با فیستول 16 سال. آن را فقط وحشتناک-نوزاد مرده بود, شوهرش او را ترک کرده بود و او تا به حال شده است ostracised با جامعه است. پس از او می خواهم درمان شده او فقط تا نشئه و به دنبال به جلو به داشتن یکی دیگر از کودک.

این شگفت انگیز است به فکر می کنم که برای 300 دلار یک عمل جراحی ساده می تواند به یک زن زندگی خود را به عقب. این زنان هستند خیلی خوشحال کسی است که کمک به آنها. برای دیدن حیثیت خود را ترمیم یک چیز فوق العاده است.

وجود دارد, بدیهی است که, اجتماعی, فرهنگی, اقتصادی و مسائل مربوط به سلامت در محل کار, اما چه چیزی شما فکر می کنم که بهترین راه رو به جلو برای از بین بردن این وضعیت ؟

کمپین برای پایان دادن به فیستول در حال کار در سه حوزه اصلی: پیشگیری, درمان و توانبخشی. پیشگیری واقعا کلید برای پایان دادن به فیستول. یکی از راه های اصلی ما می تواند جلوگیری از فیستول است که مطمئن شوید که زنان باید یک حرفه ای آموزش دیده ماما در طول زایمان چه کسی می تواند تشخیص عوارض و مراجعه آنها به بیمارستان برای مراقبت اورژانس در صورت نیاز.

آموزش و پرورش نیز مهم است – آموزش مردان جامعه و رهبران معنوی در مورد این مشکل و آموزش زنان به طوری که آنها درک نیاز به مراقبت های مناسب در طول بارداری و زایمان. از طریق مبارزات انتخاباتی ما نیز تمرکز بر درمان زنان که در حال حاضر فیستول و آنها را آموزش مهارت به طوری که زمانی که آنها بازگشت به جامعه خود آنها از لحاظ اقتصادی مستقل است.

برای چند سال گذشته من در تلاش برای بالا بردن آگاهی و بودجه برای کمپین برای پایان دادن به فیستول – این مهم است که مردم بدانند چه فیستول است و می دانیم که آنها می تواند کمک کند. شما می توانید به EndFistula.org برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیستول و چگونه به درگیر شدن.

این جایی است که من مصاحبه کوتاه با Natalie Imbruglia به پایان رسید. کمپین برای پایان دادن به فیستول آوردن وضعیت اسفبار زنان مبتلا به این بیماری را به مخاطبان گسترده ای. فقط در چند سال 20 میلیون دلار بوده است بسیج توسط خیرین برای کمک به مبارزات انتخاباتی. برخی از cynics ممکن است بپرسید چه نقطه از ثروتمند و مشهور افراد درگیر شدن در برخی از مسائل که بر زندگی مردم با آنها بسیار کمی در مشترک. اما این امر می تواند از دست رفته نقطه به طور کامل. اگر آن را برای Natalie Imbruglia من هرگز شنیده ام در مورد فیستول. اگر آن را برای Natalie Imbruglia من هرگز در این مقاله نوشته شده است که شما ببینید امروز در اینجا. خانم Imbruglia می گوید که او نمی خواهید به بخشی از این سکوت. نه I. هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم هیچ کدام از ما باید باشد.

[ad_2]