اخبار ایرنا شفاف، سازنده و قابل اعتماد است

[ad_1]

صادق قندی روز دوشنبه و به مناسبت روز خبرنگار در دیدار با رییس و کارکنان ایرنا مرکز قزوین، تصریح کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی با توجه به سابقه فعالیت خبری خود به عنوان مرجع مهم خبری رسانه‌های داخلی و خارجی به شمار رفته و جایگاه قابل قبولی را امروز برای مخاطبانش ایجاد کرده است.

وی از شهرستان البرز به عنوان کانون صنعتی، کشاورزی و خدماتی مهم استان قزوین یاد کرد و افزود: بسیاری از اخبار و رویدادهای خبری این شهرستان در سطح کشوری مطرح بوده و با توجه به جمعیت قابل قبول ساکن در آن، فرآورده‌های خبری این منطقه مخاطبان زیادی را به خود جلب می‌کند. 

بخشدار محمدیه با اشاره به فعالیت گسترده خبری صورت گرفته در فضاهای مجازی، یادآور شد: متاسفانه صاحبان کانال‌های خبری بی نام و نشانی که هیچ گونه سابقه و فعالیت خبری در گذشته نداشته و افراد ناشناخته‌ای نیز به شمار می‌روند اخبار خود را بدون هیچگونه پالایشی انعکاس داده در حالی که شهروندان بایستی خبرهای مورد نظر خود را تنها از مجاری خبری قانونی از جمله ایرنا دریافت کنند.

علی حیدری، رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین نیز در این دیدار اظهار داشت: ایرنا با بهره‌مندی از خبرنگاران حرفه‌ای و طی مدت زمان سابقه خبری خود همواره سعی داشته تا ضمن انعکاس اخبار و رویدادهای صحیح، تولیدات خبری خود را در اختیار سایر رسانه‌ها نیز قرار دهد.

وی ادامه داد: رسانه‌ها باید سعی کنند تا با انعکاس واقعی اخبار، مخاطبان خود را حفظ کرده و در عین حال با تولید و انتشار گزارش و خبر لازم و مورد نیاز جامعه، حس امیدواری را به جامعه هدف انتقال دهند.   

[ad_2]

Source link