آیا وقت آن است که خود را به آتش مشاور ازدواج? حقیقت در مورد مشاوره و راز در مورد ازدواج

[ad_1]

این ایده که ارتباطات ضعیف است و این مشکل در بد ترین ازدواج های یک اسطوره است. برای دهه مشاوران ساخته شده خود را تمام آموزه های اطراف این مدل که بهتر است وسایل ارتباطی بهتر از ازدواج است. این یک معیوب مدل برای صرفه جویی در یک ناراضی ازدواج. آیا وقت آن است که خود را به آتش مشاور ازدواج? من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما حقیقت را در مورد مشاوره و باور نکردنی راز در مورد صرفه جویی در ازدواج.

بسیاری از افرادی که پیشنهاد ازدواج مشاوره خدمات آموزش در مشاوره فردی. از آنجا که هیچ آموزشی الزامات لازم را به عمل مشاوره ازدواج تقریبا هر کسی می تواند خود را یک مشاور ازدواج. این است که به رفتار صادقانه و تلاش های انجام شده توسط مشاوران برای کمک به زوج های بهبود ازدواج خود. این درست است که بسیاری از این همچنین به معنی حرفه ای نمی دانم چگونه! آنها سعی می کنند و اعمال همان مدل به صورت فردی مشاوره به زوج ها مشاوره و آن را فقط کار نمی کند خیلی خوب است.

مشکل با استفاده از مدل فردی از درمان برای ازدواج این است که تمرکز بر شادی و رضایت از زندگی فردی است. بنابراین هنگامی که شما دو نفر نشسته در دفتر خود و آنها در حال گرفتن همراه شما سعی می کنید به آنها را به برقراری ارتباط بهتر فکر خواهد کرد که بهبود ازدواج. این مدل برای چندین دهه و احتمالا توضیح می دهد که چرا سنتی مشاوره ازدواج تنها در حدود 20 ٪ میزان موفقیت! فرد مدل برای درمان کار نمی کند بسیار خوب برای یک زن و شوهر. تعداد بسیار کمی از مشاوران این را درک کنند.

موثر ترین راه برای حل یک ازدواج است برای تمرکز کردن افراد و به جای تمرکز در ازدواج خود را. ازدواج تقریبا تبدیل به یک نوع “سوم شخص” جدا از زن و شوهر. هنگامی که با استفاده از این مدل به شما خواهد آموخت که شما می توانید می گویند چیزهای خاص و رفتار خاص در یک راه در اطراف خود و همسر و پویایی رابطه آغاز خواهد شد برای تغییر فورا. نکته شگفت انگیز در مورد این است که آن کار می کند حتی زمانی که تنها یک مرد متاهل است که ایجاد تغییرات!

همه که از شما مورد نیاز است این است که مایل به اقدام برای صرفه جویی در ازدواج متوقف کردن بازی “بازی سرزنش”, وقف خود را به زیر یک مجموعه خاص از مراحل اثبات شده و 100% از خود به روند. هدف این است که نه تنها به صرفه جویی در ازدواج, اما در واقع ایجاد یک ازدواج است که بهتر از شما تا حالا فکر کردین امکان پذیر است!

[ad_2]