آیا فایل های MP4 – و چه کار می کنند ؟

[ad_1]

MP4 کوتاه برای ‘MPEG-4’. رسمی فرمت فایل به صورت MPEG-4 است .mp4 – از این رو کوتاه نام MP4.

MPEG-4 تکنولوژی توسعه داده شده است به ارائه دی وی دی کیفیت صدا و تصویر در اندازه فایل کوچک – ایده آل برای بازی در portable MP4 مانند آی پاد ویدئو.

MP4 است که در اینجا به ماندن بگیرید. اپل شرکت خود را توصیف MP4 به عنوان “جهانی چند رسانه ای استاندارد ارائه با کیفیت و حرفه ای فایل های صوتی و تصویری جریان بیش از یک طیف گسترده ای از پهنای باند از تلفن همراه باند پهن و فراتر از آن”. تو به می گویند که “صدها نفر از محققان سراسر جهان کمک به MPEG-4 که نهایی شد در سال 1998 و تبدیل به یک استاندارد بین المللی در سال 2000”.

بی بی سی تایید می کند که MPEG-4 استفاده شده است برای فشرده سازی ویدئو و جانشین به MPEG-2. آنها همچنین توضیح است که نسخه ای که می تواند تبدیل گسترده فایل های فیلم به یک handier اندازه فرار کرده به اینترنت با تشکر از مایکروسافت. مایکروسافت توسعه یافته این نرم افزار برای فشرده سازی و خارج کردن فایل های تصویری است که به نام به نام کدک. (یک کدک است که یک دستگاه یا برنامه قادر به انجام رمزگذاری و رمزگشایی در جریان داده های دیجیتال و یا سیگنال است. کلمه codec به معنای فشرده سازی/رفع فشار الگوریتم)

کدک کمک می کند تا ویندوز مدیا پلیر برنامه رسیدگی تصاویر متحرک فرستاده شده در سراسر وب. دیگر وب مبتنی بر رسانه های بازیکنان مانند واقعی پخش خواهد شد همچنین بازی MP4 فرمت فایل تا زمانی که شما باید آخرین نسخه دانلود. شما باید برای دانلود آخرین کدک MP4 به خود digital media player برای اطمینان MP4 پخش فایل سازگاری.

اما یک فایل MP4 نیست و تنها اشاره به محتوای ویدئویی – یک فایل MP4 همچنین می توانید یک فایل صوتی. بسیاری از مردم فکر می کنم که فرمت MP4 خواهد بود هر دو بصری و صوتی استاندارد فرمت فایل از آینده است.

آی پاد تصویری است که تا کنون محبوب ترین فیلم MP4 Player در بازار است. اما آی پاد نمی خواهید ما را به آن تماس بگیرید, MP4 Player, حتی اگر آن را پخش فایل MP4. چرا ؟ این ممکن است دلیل این که شما ممکن است را انتخاب کنید و سپس یکی دیگر MP4 پلیر به جای!

یکی دیگر از مشخصات بالا اخیر MP4 Player راه اندازی است Zune توسط مایکروسافت است. جای تعجب هر چند ZDnet.com کشف کرد که در زمان راه اندازی دستگاه های پی سی تنها بازی فایل های محافظت شده از بازار پی سی.

این جایی است که مایکروسافت و اپل هر دو مسلما گناه. هر دو شرکت در حال برانگیزی کنترل بازارهای خاص. این می تواند مزیت به MP4 Player مصرف کننده. اگر شما وقت خود را برای تبدیل فایل های تصویری به MP4 (که وجود دارد این است که نرم افزار رایگان در دسترس) و سپس شما می توانید آنها را بر روی خود را ارزان تر MP4 Player که احتمالا توابع بیشتری را نسبت به ویدئو آی پاد. حتی اگر شما را انتخاب کنید به حرکت به ویدئو آی پاد در آینده شما هنوز هم می تواند انتقال قدیمی خود را در فایل های MP4.

MP4 فرمت فایل خواهد بود جدایی ناپذیر به آینده مبتنی بر وب و مدیا پلیر قابل حمل ، آن است که جهانی چند رسانه ای استاندارد هر در افزایش محبوبیت. این فرمت فایل است که به بهترین بیمه توده پذیرش خود را فایل های رسانه ای در انواع مختلف رسانه.

[ad_2]