آیا او مانند ، 4 به بالا سوال در مورد جنس زن عادات پاسخ در 4 دقیقه یا کمتر

[ad_1]

چگونه اغلب زنان اوج در طول sex? همه ارگاسم زن یکسان است ؟ اگر نه… چرا که نه, و آنهایی که بهترین هستند ؟ آیا زنان واقعا فکر می کنم در مورد اندازه ؟ او بی طرفانه در sex به طور کامل و یا فقط نه این که به من در همه ؟ هر یک از این پرسش ها صدا آشنا است ؟ حقیقت این است که برای بسیاری از مردان بدن زن و sex درایو کاملا مرموز است.

مهم نیست که چگونه به خوبی شما می دانید ممکن است دوست دختر خود را همسر یا معشوق وجود دارد هنوز هم اسرار جنسی او احتمالا نمی های. به عنوان یک ماده در واقع ما به انتشار صدها مقاله است که خوانده شده است توسط هزاران نفر از مردان و یک مجموعه کامل از سوالات است که نگه می دارد در آینده کسانی هستند که در مورد بدن خود و ارگاسم خود را به عنوان به خوبی.

در این مقاله ما می رویم به نگاهی سریع و آسان در بالا نگاه 4 سوال ما در مورد زن sex عادات از خوانندگان در سراسر جهان و به طور خاص, سوال در مورد, ارگاسم, عادات به عنوان به خوبی. کنجکاو به دانستن بیشتر است ؟ ادامه خواندن به ما نگاهی از نزدیک زیر!

چگونه اغلب می تواند یک زن واقعا در sex?

سوال خوب! بر خلاف اسطوره محبوب اکثریت قریب به اتفاق زنان می توانند ارگاسم چندگانه برای هر تجربه جنسی. وجود دارد دو نوع ارگاسم, تجربه های یک زن: 1 – سریال, اوج, است که به سادگی بدان معنی است که او قادر است به بسیاری از (و یا حداقل چند) ارگاسم در یکی دیگر جنسی روبرو می شوند. 2 – ترتیبی اوج اشاره به تعدادی از کوتاه ارگاسم معمولا “خوشه” با هم و در نظر گرفتن محل در کوتاه جانشینی.

می تواند همه زنان هر دو نوع در طول sex?

یکی دیگر از سوال خوب! پاسخ این است که بله و نه. در اینجا حقیقت این است: اکثریت قریب به اتفاق زنان می توانند تجربه های متعدد در sex. آن را بسیار مشکل تر است هر چند برای رسیدن به این هدف از مقاربت به تنهایی. بهتر راه است ؟ عشقبازی, انواع استمناء انفرادی بسیار بهتر برای یک زن که ترجیح میدهد به اوج بیش از یک بار در حالی که مقاربت بسیار بیشتر به چالش کشیدن برای بسیاری از.

چرا این درست است ؟

این تنها راه اکثر بدن زن ساخته شده! اما به یاد داشته باشید که هر زن متفاوت است. دوم “قوانین” بالا نیست قوانین برای همه, فقط به طور کلی درست است برای بسیاری از. در طول مقاربت حساس ترین بخش از آناتومی بسیار دشوار است برای تحریک به سادگی از آنجا که آنها در آن قرار دارد به مراتب عمیق تر در بدن نیاز به مقدار اصطکاک بیشتر. از سوی دیگر عشقبازی است که خیلی بیشتر در مورد تحریک نقاط حساس بسیار نزدیک به سطح معنی طولانی مدت لذت بسیار آسان تر برای رسیدن به.

این است که “آیا اندازه ماده” استدلال و مناظره آمده است ؟

کاملا. برای برخی از زنان ترجیح می دهند که به اوج از مقاربت بیشتر زن و مرد و یا حداقل کسی است که یک بازی خوب برای بدن است که خیلی بیشتر ترجیح داده شده است. به دیگر زنانی که ترجیح می دهند برای عشقبازی ارگاسم و مقاربت برای صمیمیت اندازه است تقریبا به عنوان بسیاری از نگرانی.

در نهایت, و این واقعا مهم است به یاد داشته باشید:

لذت بردن از زنان sex به همان اندازه, اگر نه بیشتر از بسیاری از مردان انجام می دهند. وجود دارد به سادگی به دلایل مختلف که چرا ما عادات جنسی نیست همان است که شما حتی زمانی که سطح بهره همان است.

زنان ارزش صمیمیت و اتصال به عنوان بسیاری به عنوان ارگاسم وقتی که می آید به مورد علاقه ما بخشی از عشق ورزی و… نگه داشتن این در ذهن با شریک زندگی خود را یک راه عالی برای اطمینان حاصل شود او در ادامه به میل جنسی است که مسابقات شما را به خوبی!

به یاد داشته باشید, سازگاری جنسی کلیدی است. بدن خود را باید با هم کار کنند. نیازهای خود را باید تعریف هر یک از دیگر. و ارتباطات, بالاتر از همه, نهایی, وابسته به عشق شهوانی موتور به خصوص برای او!

[ad_2]