آخرین اخبار نقل و انتقالات استقلال؛ آبی‌ها چراغ خاموش مذاکره می‌کنند

[ad_1]

بازیکن رحمتی استقلالی می‌شود

«محمد حسین مرادمند» فصل گذشته روزهای خوبی را با شهر خودرو پشت سر گذاشت و یکی از ارکان تاثیرگذار خط دفاعی این تیم مشهدی بود.

این بازیکن مشهدی مورد توجه مسوولان باشگاه استقلال قرار گرفته است و آنها با ارسال نامه‌ای به باشگاه شهر خودرو به صورت مکتوب درخواست صدور رضایت‌نامه این بازیکن را کرده‌اند. مذاکرات اولیه با مرادمند موفقیت‌آمیز بوده و توافقات کامل حاصل شده است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد پس از فینال جام حذفی او با آبی‌پوشان تهرانی قرارداد امضا خواهد کرد.

این احتمال وجود دارد باشگاه شهر خودرو برای صدور رضایت‌نامه این بازیکن خواهان جذب یک هافبک استقلال شود.

سنگ بزرگ پیکان سر راه استقلالی‌ها

اگرچه پیکان در لیگ نوزدهم نتایج خوبی کسب نکرد اما سعید واسعی یکی از بهترین بازیکنان تیمی بود که تا روز آخر برای ماندن در لیگ برتر تلاش کرد.

هافبک تهاجمی ۲۵ سال پیکان نمایش‌های خوبی را با پیراهن تیمش به نمایش گذاشت و گل زیبای او از روی ضربه ایستگاهی به علی‌رضا بیرانوند اوج کار این بازیکن در لیگ گذشته بود.

او مذاکراتی را با نمایندگان باشگاه استقلال داشته و بی‌میل نیست فصل آینده را با پیراهن آبی آغاز کند.

واسعی چند روز پیش با انتشار تصویر ۲ ستاره که نماد قهرمانی‌ استقلال در آسیا محسوب می‌شود از علاقه‌مندی‌اش به حضور در جمع آبی‌پوشان تهرانی پرده برداشت.

البته واسعی برای حضور در استقلال مانع  بزرگی را پیش روی خود می‌بیند. مدیران پیکان برای صدور رضایت‌نامه این بازیکن خواهان دریافت مبلغ سنگینی شده‌اند که از توان احمد سعادتمند خارج است.

مدیران استقلال در صدد هستند تا با مذاکراتی که در روزهای آینده با همتایان خود در پیکان انجام می‌دهند مبلغ قابل توجهی تخفیف بگیرند.

هافبک تهاجمی نساجی در تور استقلال

علی شجاعی هافبک چپ‌پای نساجی مازندران از گزینه‌های باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات است و آنها در صدد هستند این بازیکن را به عضویت تیم خود در آورند.

شجاعی روز گذشته با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش از مربیان و بازیکنان نساجی خداحافظی کرد تا یک قدم دیگر به حضور در استقلال نزدیک شود.

گفته می‌شود باشگاه استقلال به شجاعی پیشنهاد ۲ ساله‌ای ارائه داده است اما طرفین بر سر مبلغ قرارداد در حال چانه‌زنی هستند.

شجاعی از چند تیم دیگر نیز پیشنهاد دارد که با آنها نیز به صورت موازی مذاکره کند.

رقیب حسینی از مسجد سلیمان می‌آید

سید حسین حسینی  در لیگ نوزدهم فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و عملکرد او انتقادات زیادی را به همراه داشت.

استقلال که از این ناحیه لطمه‌های زیادی را متحمل شد به دنبال گلری است تا در لیگ بیستم برای حسینی رقیب جدی باشد.

باشگاه استقلال با ارسال نامه‌ای به باشگاه نفت مسجد سلیمان خواهان جذب حبیب فرعباسی شد که امروز رییس هیات مدیره باشگاه در واکنش به این اتفاق اظهار داشت: تا سرمربی تیم مشخص نشود و بازیکنان مد نظرش را اعلام نکند، نمی‌توانیم تصمیمی بگیریم. ضمن اینکه اول باید وضعیت خودمان مشخص شود. اگر ما ماندیم سرمربی را مشخص می‌کنیم و او باید بگوید که چه بازیکنی را می‌خواهد و چه بازیکنی را نمی‌خواهد.

[ad_2]

Source link